Jednorazové rukavice olej čierny jednorazové nitrilové rukavice 100ks/veľa kvalitných guantes de nitrilo desechables
Nováčik

Jednorazové rukavice olej čierny jednorazové nitrilové rukavice 100ks/veľa kvalitných guantes de nitrilo desechables

€ 15.00
€ 18.19

Produkt je k dispozícii


Informácie o produkte :
Názov : nitrilové rukavice na čas
Farba : čierna
Veľkosť : S/M/L (malé/stredné/veľké)
Vlastnosti produktu :
Jednorazové rukavice/nitril butadiénu nitrilové rukavice vyrobené zo syntetického nitril materiálov, s výnimkou latex zhongyi, aby ľudské telo alergické reakcie bielkovín, vyberte položku advanced formula technológie, mäkké, pohodlné non-sklzu, flexibilnú prevádzku, ale náchylné na pletené rukavice pružnosť.
Antistatické, starnutie odpor a olej odolnosť vlastnosti, modelovanie jednorazové rukavice jemné ruky typu je navrhnutý podľa ľudské telo, s veľkou bdelosť, vynikajúcu pevnosť vlastnosti a odolnosť proti prepichnutiu, vysoká pevnosť v ťahu a výborná odolnosť proti opotrebeniu.
Jednorázové nitrilové rukavice mäkkosti, pohodlie a chiral podobné latexové rukavice.
Produkt materiál : guma, akrylonitril a butadiénu syntéza)
Nitrilové rukavice, antistatické, starnutie, kyselina odpor, alkalické kovy odpor, olej na odpor, non-jedovaté, neškodné, bez chuti.
Rozsah použitia :
Široko používané v oblasti polovodičov, presnosť elektroniky a zariadení, montáž a prevádzku viskózna kovové výrobky.High-tech výrobkov inštalácia a ladenie, pokrmy pohon, kompozity, LCD displej stolík, doska výrobné linky, optických produktov, laboratórnych a ďalších oblastiach.Má vlastnosti, životnosť a bezpečnosť.
Poznámka :
1. Tento produkt nie je vysoká teplotná odolnosť, izolačných vlastností.Nesmie byť použitý pre vysoké teploty pracovné miesto, je absolútne nie je dovolené použiť ako izolačné rukavice.
2. Tento výrobok používať raz boli znížili, bude mať vplyv na ochranný účinok nepoužívajte.3. Tento výrobok by sa mal udržať vetranom suchom počas skladovania, zabrániť byť postihnuté vlhké byť postihnuté vlhké, plesnivé.4. Keď používate, obráťte sa na žieravých látok je zakázané.
Ruský zákazníci, upozorňujeme vás,že prijímateľa napíšte meno a priezvisko.

K vlastnostiam

farba:
Veľkosť S, Veľkosť M, Veľkosť L
Materiál:
Gumené
Klasifikácia:
Ruka-typ Rukavíc
Číslo Modelu:
nitrilové rukavice
Veľkosť:
S/M/L
Materiál:
Gumené
Dĺžka:
240cm
farba:
Čierna
Rozsah pôsobnosti:
Bezprašné workshop, lekárska kontrola

Productos en la categoria