2 KS priehľadné chrániť maska Splash dôkaz Zabrániť hmly plnú tvár bezpečnosti maska kuchyni laboratórne bezpečnostné masky Doprava Zadarmo
Nováčik

2 KS priehľadné chrániť maska Splash dôkaz Zabrániť hmly plnú tvár bezpečnosti maska kuchyni laboratórne bezpečnostné masky Doprava Zadarmo

€ 10.00
€ 11.89

Produkt je k dispozícii


Názov :
Transparentné maska splash dôkaz
funkcia :
Tváre ochrana
certifikácia :
Čína LA
Produkt materiálu :
APET
balenie :
250 g
Netto hmotnosť :
90 g
veľkosť
Maska 22 cm; 19 cm vysoká;
Rám nohu dĺžka : 14 cm
Počet :
2 / Balík (balenie)
Použitie výrobku :
Vhodné pre domáce, cestovanie, zdravotníckych, laboratórnych a ďalších miest.
Vlastnosti produktu :
Transparentné objektív APET materiál, rám je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu PC, nevoľnosť, robiť manuálnu prácu, je jemná, prevenciu všetkých druhov Lampblack splash, chrániť tvár.
Fotografie produktov :
Ruský zákazníci, upozorňujeme vás,že prijímateľa napíšte meno a priezvisko.prepravná spoločnosť potrebovať meno a priezvisko poslať balík.
Zásielky :
keď si objednáte,prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok .Budeme posielať položky do 10 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách,čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované.Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky,maklérske poplatky,clo a dane pre dovoz do vašej krajine.Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromaždené v čase deliery. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielku.Prepravné náklady neobsahuje žiadne inport dane,a kupujúci sú zodpovední za ciel.
Vracia :
Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme. Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu.Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok.Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti,bude kupujúci reponsible pre takéto poškodené alebo straty,a neposkytneme kupujúci v plnej výške.

K vlastnostiam

Číslo Modelu:
Celotvárové masky
Štýl:
Ucho na nosenie typ
Rám nohy sú dlhé:
14 cm dlhé
Materiál:
APET
požiadať:
Dospelý

Productos en la categoria