Doprava zadarmo 100ks Čisto Prírodné Hrubšie Latex Voľný Prášok Industria Anti-Rezanie Prst protišmykovým Gumovým ESD Bezpečnosti Práce, Rukavice
Nováčik

Doprava zadarmo 100ks Čisto Prírodné Hrubšie Latex Voľný Prášok Industria Anti-Rezanie Prst protišmykovým Gumovým ESD Bezpečnosti Práce, Rukavice

€ 4.00
€ 5.74

Produkt je k dispozícii

Názov položky : non slip prst rukáv Farba : Oranžová Zloženie : koncentrovaný prírodný latex, bez zmäkčovadiel, silikónu, amidu Balenie : 100 / taška môže tiež byť balené podľa požiadaviek zákazníka, kontaktujte, prosím, Zákaznícky Servis Jednotku Výrobku Vlastnosti : Odolná, s dobrou prst ochrany, drsný povrch poskytuje dobrú priľnavosť a odolnosť proti sklzu, je možné zabrániť odtlačky prstov, Potu a iné kontaminácia kontaminácia výrobku, trvanlivé, opakovane, nákladovo efektívne úspory nákladov pre vašu spoločnosť Orange Jednoduchú identifikáciu. Vzťahuje sa na rozloženie písmen, optický priemysel, hodinky, batérie, stroj elektrotechnický priemysel, elektronický priemysel, presnosť komponent montáž, microelectronics, LCD a polovodičový priemysel.
Ruský zákazníci, upozorňujeme vás,že prijímateľa napíšte meno a priezvisko.prepravná spoločnosť potrebovať meno a priezvisko poslať balík.
Zásielky :
keď si objednáte,prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok .Budeme posielať položky do 10 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách,čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované.Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky,maklérske poplatky,clo a dane pre dovoz do vašej krajine.Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromaždené v čase deliery. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielku.Prepravné náklady neobsahuje žiadne inport dane,a kupujúci sú zodpovední za ciel.
Vracia :
Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme. Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu.Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok.

K vlastnostiam

farba:
Orange
Veľkosť:
S, M, L
Číslo Modelu:
Orange prst sady
Materiál:
Latex
Klasifikácia:
Pracovné Rukavice
Veľkosť:
S M L

Productos en la categoria