Vyšívanie,DIY Páse s nástrojmi Cross stitch Nastaviť na Vyšívanie súpravy,Lesné rieky kvet, strom lásky páse s nástrojmi Cross-Stitch handwork svadbu
Nováčik

Vyšívanie,DIY Páse s nástrojmi Cross stitch Nastaviť na Vyšívanie súpravy,Lesné rieky kvet, strom lásky páse s nástrojmi Cross-Stitch handwork svadbu

€ 8.00
€ 16.69

Produkt je k dispozícii

VITAJTE Romantika Domova Distribúcia
Popis Produktu
Špecifikácie :
Materiál : Jemné Pásky
Handričkou Veľkosť : 50*65 cm
Zoznam Balíkov :
1 * Jemné canva
1 * HD Farebné Graf
2 * Ihly
* Zväzky Jemné pásky
Hotové fotografie zobraziť
DOPRAVA ZADARMO, Budeme loď do Číny Post Air Mail doprava zadarmo . V prípade, že objednávka je nad $200,pack bude loď zadarmo EMS alebo DHL.ale pre Afriku countrys a vzdialených oblastiach, je potrebné, aby $300 pre dopravu zadarmo pre EMS/DHL Budeme posielať položky do 5 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená. Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok duo na rozdiely v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Naša cena nezahŕňa dane, DPH, alebo iné skryté poplatky.Aby ste platiť minimálne dane,budeme deklarovať ako "dar" alebo"vzorka" s nízkou hodnotou. A kupujúci sú zodpovední za vlastné povinnosti.
VRÁTI Sme sľub verne popísať všetky predajné položky. Ak výrobky, ktoré dostanete, nie je, ako je popísané, prosím, kontaktujte nás. Vrátime, ak sa vrátite položky v rámci 15days od prijatia položky. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu. Prosím, kontaktujte nás e-mailom alebo on-line služieb pred odoslaním tovaru naspäť .
Spätná VÄZBA
Vaše ohlasy sú pre nás veľmi dôležité!!!Ak ste spokojní s položkami a našich služieb,venujte Prosím chvíľu nechajte nám pozitívnu spätnú väzbu s 5 hviezd,Budeme vám dáva skvelé služby tu. Prosím, neváhajte a kontaktujte nás a získajte lepšie riešenie, než odídete, neutrálne alebo negatívne spätné väzby, Budeme službu, až kým budete spokojní.

K vlastnostiam

Štýl:
Európa
Materiál:
100% Bavlna
Vzor Typ:
Kvetinový
Druh:
Package
Použitie:
Obrazy
Rám:
No
Plátno Metóda Balenia:
Zložené
Názov Značky:
QIUSI
Vonkajšie Balenie:
taška/box balenie
Súbor Typ:
pás s nástrojmi cross stitch
Druh:
Šijacie Príslušenstvo
Balenie:
Taška
Stav:
Úplne Nové
Predaj režime:
Mix objednávky, veľkoobchod

Productos en la categoria