Moderné Abstraktné Čínsky Atrament Splash Plátno A4 Art Tlač Plagátu Na Stenu Obrázok, Maľovanie Č Rám Vintage Retro Obývacia Izba Domov Deco
Nováčik

Moderné Abstraktné Čínsky Atrament Splash Plátno A4 Art Tlač Plagátu Na Stenu Obrázok, Maľovanie Č Rám Vintage Retro Obývacia Izba Domov Deco

€ 3.00
€ 4.90

Produkt je k dispozícii


Informácie O Produkte :
Vytlačí prísť predvolené v 200gsm Polyesterových vlákien plátno, ktoré je oveľa lepšie ako papier. Naše plátno tlačiť je voda odolať, odolnejšie, a má jemné textúry, ktoré papiera nemôže ponúknuť. Vzory sú pripravené pre rámovanie - rozmery spĺňajú normy veľkosť rámu! Môžete ľahko dať plátno tlačiť do akéhokoľvek rámu fotografie, rovnako ako papier, tlač. Balenie : príklad objednávky – vzory sú valcované spolu s ochranným biely papier a dať spolu do tuhého trubice, aby sa zabránilo akejkoľvek škody. Veľké Objednávky - Ploché Package – vzory sú zapečatené v plastovej bubline taška spolu, a tvrdé dosky sa bude klásť na hornej a spodnej časti tlačí na ich ochranu pred poškodením. Dodacia lehota : Pre USA, to trvá asi 2-5 týždňov; v Prípade francúzska, veľkej BRITÁNIE, Nemecka, Írska, Rakúska, Ruska, Belgicko, Island, Dánsko, Fínsko, Netherland, Luxembursko, Nórsko, Švajčiarsko, Švédsko, Portugalsko, Taliansko, Grécko, doprava trvá cca 14-35 dní, Austrália, Nový Zéland, Japonsko, to trvá asi 14-35 dní, Pre ostatné krajiny, to trvá asi 25-60 dní.
Predstavenie Spoločnosti :
Sme spoločnosť, ktorá navrhuje a vyrába naše vlastné výrobky, ako Plátno Umenie Plagátu Tlač, Rámovanie Plátno, Maľovanie, Prejdite Umenie, Magnetické Drevené Rámy, fotorámčekov, fľaše s vodou, atď.
Máme aj našu vlastnú značku, "Mierne Umenia", ktoré je zavedené v roku 2014, a naša spoločnosť sa zameriava na poskytovanie cenovo najdostupnejšie, kreatívne a personalizované produkty pre našich zákazníkov.
V menej ako 2 roky, ktoré sme publikovali 3 nové inovatívne produkty s patentové právo na trh, ktorý sa ukázal byť veľmi úspešný.
Okrem toho sme urobili viac ako 2000 rôznych pôvodných vzorov od roku 2014, čo v podstate znamená, že sme vytvoriť v priebehu 3 originálne vzory každý deň stretnúť sa viac a viac prispôsobené na globálnom trhu.
Sme originálne dizajnérske a výrobe našich výrobkov, čo znamená, že berieme dizajn, štýl, vkus a kvality výrobkov veľmi vážne.

K vlastnostiam

Veľkosť (Palce):
13x18 cm, Bez Rámu, 15x20 cm, Bez Rámu, 20x25 cm, Bez Rámu, A4 21x30 cm, Bez Rámu, 30x40 cm, Bez Rámu, 40x50 cm, Bez Rámu, 50x70 cm, Bez Rámu, 60x80 cm, Bez Rámu, 70x100 cm, Bez Rámu
Štýl:
Moderné
Názov Značky:
Mierne Umenie
Materiál:
Plátno
Predmety:
Abstrakt
Médium:
Olej
Druh:
Plátno Potlače
Číslo Modelu:
Q0000911
pôvodný:
Áno
Technics:
Sprej Na Maľovanie
Podpora Base:
Plátno
Rám režim:
Bez rámu
Rám:
No
Formulár:
Multi-picture Zmes
Tvar:
Vertikálne Obdĺžnik

Productos en la categoria