Kôra a Nalepiť Obklady 12 x 12 Kuchyňa Backsplash Dlaždice Živicové 3D Nálepky na Stenu 6 Dlaždice/ pack
Nováčik

Kôra a Nalepiť Obklady 12 x 12 Kuchyňa Backsplash Dlaždice Živicové 3D Nálepky na Stenu 6 Dlaždice/ pack

€ 20.99

Produkt je k dispozícii


Vlastnosti Produktu
Jednoduché DIY olúpeme a držať dlaždice pojem lepidlo na mozaiku dlaždíc backsplash je vyrobený z lepidlo podklad preliate gél komponent s názvom epoxidové živice, plastické 3d epoxidové živice ponúka ohromujúci vizuálny dopad. dlaždice sú tenké a ľahké, môžu byť inštalované v priebehu niekoľkých minút cez čistý a elegantný povrch bez neporiadok, alebo špecializované nástroje, a nikdy crack s časom.
Lepidlo na mozaiku dlaždíc backsplash je aj hospodársky krycí materiál na steny, ak ste získali dlažba v rovnakom dizajne, len olúpeme ich vypnutie a zmena nový štýl. Art3d TM mozaiky nálepky ponúka veracious zbierky na stretnutie s vami iný vkus.
Lepidlo na mozaiku dlaždíc backsplash je ľahký, ľahko ovládateľný, strih a údržba, zostanú na vaše steny na tak dlho ako si želáte byť. Dlaždice môžu byť tiež ľahko inštalovať priamo cez existujúce panely alebo hladký povrch. Špeciálne navrhnutý pre kuchyňa backsplashes a kúpeľňa backsplashes, že dlaždice sú odolné voči teplu z stovetops a vlhkosť kúpeľne (nepoužívajte v sprchovací kút). Lepidlo na mozaiku dlaždíc backsplash Urobiť sami, jednoduchý strih a výbava, bez malty, žiadne lepidlo, č. špeciálne nástroje a žiadny neporiadok Ľahký a tenký, ľahko inštalovať priamo cez existujúce panely alebo hladký povrch Veľmi oblek pre kuchyňa backsplashes a kúpeľňa backsplashes Zaručené nalepiť na stenu

K vlastnostiam

Štýl:
Moderné
Vzor:
3D Nálepka
Číslo Modelu:
A17A17
Špecifikácia:
Multi-piece Package
Klasifikácia:
Na Stenu
Materiál:
Živica
Scenáre:
Steny
Tému:
Vzor
Názov Značky:
Art3d

Productos en la categoria