krásne hrá mačky zvieratá samolepky na stenu deti miestnosti dekorácie 843. domov obtlačky mačiatko tlač nástenná maľba umenie karikatúry diy plagát 4.0
Nováčik

krásne hrá mačky zvieratá samolepky na stenu deti miestnosti dekorácie 843. domov obtlačky mačiatko tlač nástenná maľba umenie karikatúry diy plagát 4.0

€ 2.00
€ 4.19

Produkt je k dispozícii


Spôsob platby : Podpora Ali Express Escrow služby.
Uistite sa, že poskytnete správne dodaciu adresu a tel. Všetky tovar bude odoslaný na dodaciu adresu, ktorú ste jej poskytli. Prepravné služby : Čína Príspevok Vzduchu Parcela(menej ako 2 KG) , ponúkame doprava zadarmo! Bude to trvať približne 10-25 pracovných dní dosiahnuť , Poskytnúť sledovacie číslo , (ale trochu dlhší čas , musíte mať dostatok trpezlivosti, čakajú na produkty).
Vracia : V prípade, že ste dostali chybné položky, má objednávateľ do 3 dní od dátumu prijatia na žiadosť o vrátenie alebo výmena za novú.V prípade, že ste dostali nesprávnu položku, tovar musí byť vrátený v jej pôvodnom a nevyužité stave a musí byť aj v pôvodnom box a balenie.Nepovoľujeme náhrady alebo výmeny, pretože zmenu mysle. Prečítajte si prosím všetky description poskytujeme ako sprievodca skôr než si cenovú ponuku. Pri každom kroku boli prijaté opatrenia na zabezpečenie toho, aby sme loď z správnu položku, tam bude príležitosť, keď dostanete položky, ktoré sú odlišné od popis. V takom prípade vás prosíme, aby ste nás kontaktovať hneď, tak môžeme nápravu situácie. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá hodnota vášho podnikania. Zákazník uspokojivé : neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek pred a po kúpe; zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti. Sme späť náš záväzok s vynikajúce služby, 100% plná peniaze späť a záruka spokojnosti.Ponuka S Dôverou! Poznámka : s cieľom zabezpečiť prijatí vašej objednávky s bez dane alebo nižšie dane pri dovoze , budeme deklarovať ho ako darček, ale s nižšou hodnotou ,ak akýchkoľvek dovozných poplatkov, poplatkov sú kupujúceho zodpovednosti.
V ukladáme si môžete namiešať všetky značky , farba , veľkosť a pod . Máme viac značiek , viac modelov , viac farieb na sklade. Ak sa vám páčil produkt , ale nie ich nájsť v Sme obchod , prosím, nebojte sa . Pretože mám mnoho výrobky nie sú v zozname na webovej stránke ešte .

K vlastnostiam

Vzor:
Lietadlo Nálepka Na Stenu
Tému:
Zviera
Klasifikácia:
Na Stenu
Číslo Modelu:
HM0X843
Štýl:
Karikatúra
Scenáre:
Steny
Názov Značky:
ZOOYOO
Špecifikácia:
Single-piece Package
Materiál:
Plastové
Samolepky Na Stenu:
Nalepiť na stenu
Veľkosť:
33 cm*60 cm
farba:
Čierna
domáce dekorácie na stenu umenie:
obývacia izba, spálňa štúdia izba, detská izba a pod
kvalita:
chranenim non-toxické prostredie chránené
kde uplatniť:
hladké steny skla, kovu, dreva atď.(majte na 3-5 rokov)
Samolepiace:
Áno
Technológia:
3. generácia vytlačené pvc nálepky na stenu
is_customized:
yes contact us for the Quantity Color Shipping etc. before ordered

Productos en la categoria