5D Diamond Mozaiky Živice Plavidlá, Domáce Dekorácie Sady Výšivky Lištovanie Ružové Kvety, Vázy Nový Diamond Maľovanie Cross Stitch M16811
Nováčik

5D Diamond Mozaiky Živice Plavidlá, Domáce Dekorácie Sady Výšivky Lištovanie Ružové Kvety, Vázy Nový Diamond Maľovanie Cross Stitch M16811

€ 5.00
€ 10.49

Produkt je k dispozícii


O diamant výšivky
K dispozícii veľkosti : Prosím, vyberte Materiál : Bavlna a Námestie diamond použitie : diy diamond maľovanie ; diamant výšivky maľovanie; Položky zahrnuté : 1. Dosť živice diamanty. 2. A4 Model HD kresby (vrátane nákresov, tabuľka farieb) 3. Používa sa na klip guma vŕtať pinzety, plastové tácky. Náš obchod použiť námestie živice diamond ako surovina a máme dve diamond štýly : deväť-hrana a trinásť-edge. Kombinácia týchto dvoch štýlov bude maľovanie sa zdajú byť viac elegantné, v textúra s shinning jas.V porovnaní s tradičnými živice maľovanie,naše skutky majú silnejší pocit stereophotograph a luxusné, dokonale vyjadrená new-style živice diamond, stojaca na vaše elegantná chuť na dom dekorácie! Živica diamond je vyrobený len niekoľko výrobcov. Okrem toho, vzhľadom na svoju malú veľkosť, je to ťažké, aby sa zabránilo nedostatku problém absolútne. Medzitým, bude tiež trvať veľa robotníci vyzdvihnúť nedostatok položky s takej malej veľkosti. Preto, Agassi rozhodnúť toadd 20% viac diamantov do každého vrecka, aby sa za možnosť nedostatok otázky, ako aj niektoré neočakávané okolnosti, ako je prevádzka chyby v DIY. Agassi 's živice diamond pozostáva z 447 diamanty s rôznymi farbami vyjadriť farebné zmeny potrebné vo všetkých druhoch podmienok. Bohaté farby a živé, efekt bude plne uspokojiť požiadavky pre osobný záujem, zbierky, dary, urob si sám, alebo sa používa ako senior dom dekorácie.
O Balení
A. bublina taška balenie účinok zobraziť(Veľkosť≤30x40cm)
B : Color box balenie účinok show(Szie>30x40cm)
Čím väčšia je veľkosť, tým lepší účinok! Každý diamant veľkosť : 2.5x2.5 mm. Ak je obrázok komplex, v malej veľkosti, bude to veľmi dobré! Ak potrebujete veľkú veľkosť všetkých obrázkov, kontaktujte nás, prosím!
..O Nás..
Náš diamant maľby sú polotovarov, nezahŕňa rám. Budeme poskytovať diamond výšivky nástroje pre vaše urobiť. A budeme umiestnené 20% viac diamantov! Hoci sa naše výrobky nie je najlacnejšie, ale na kvalite nášho tovaru je najlepší! Keď skončíte, môžete ho poslať fotky vašej obrazy nám, ukážeme to, aby kupujúci po celom svete oceniť!
.

K vlastnostiam

Veľkosť:
25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x65cm, 60x80cm, 70x90cm
Rám:
No
Vzor Typ:
Zviera
Štýl:
Európa
Formulár:
trojrozmerný
Materiál:
Živica
Použitie:
Obrazy
Vložením Oblasti:
Plná
Diamond tvar:
Námestie
Plátno Metóda Balenia:
Zrolovaná
Počet Farieb:
30-45
Názov Značky:
MOONCRESIN
Vonkajšie Balenie:
corlored box alebo papierového vrecka
Nastaviť Typ:
Diamond Maľovanie Diamond Výšivky
kliešte:
Pick-Up Nástroj
Druh:
diamond mozaika
Použitie:
Druh:
súpravy vnútorných podrobností:
živica častice, Základnej textílie, Kresby, Pinzeta, Pla
Veľkosť:
25x23x12cm
Materiál:
Námestie Vŕtať Živice
súpravy vnútorného detail:
živica častice, Základnej textílie, Kresby, Pinzeta, Pl
Položka Č.:
M16811

Productos en la categoria