world of tanks myši, podložky 900x400x3mm podložku pod myš notbook počítač mousepad najlepšie hry padmouse hráč na klávesové mouse mat
Nováčik

world of tanks myši, podložky 900x400x3mm podložku pod myš notbook počítač mousepad najlepšie hry padmouse hráč na klávesové mouse mat

€ 13.00
€ 16.79

Produkt je k dispozícii


Robíme viac zbrusu novej konštrukcie myši, podložky podľa módny trend. Tlačené obrázky s vysokým rozlíšením, highfidelity a mať nasledujúce vlastnosti :
1. Podložka pod myš je vyrobená z prírodnej gumy namiesto pitnú gumy.
2. Nádherné farby a HD účinky uistite sa, že nestratili vernosť. Naše myš podložky sú tak oveľa lepšie ako priemerný dávkový tlač myši, podložky, ktoré sú možno prať znovu a znovu a stále zostať v pôvodnej farbe.
3 .Aj keď nemajú zlepenia z regenerovaný kaučuk myši, podložky, na spodnej strane z našich podložka pod myš má vysoký koeficient trenia, aby mohli pochopiť akejkoľvek ploche.
4. Farba povrchu nebude mať vplyv na presné polohovanie vernosť myši. Okrem toho, pad je mäkké a pružné; je to pohodlné používanie, rovnako ako chránia vaše zápästie.
5. Naše myši, podložky môžu byť prispôsobené; môžete si vybrať svoj vlastný priaznivé obrázok, ktorý chcete tlačiť.
Špeciálne jemný povrch, presnejšie myši polohy, HD účinok, extra veľké vízie a pohybovať vesmíre.Tento produkt je najlepšie prírodné gumy, tkaniny pokrytie podložka pod myš v súčasnosti.Sľubujeme, že naše myši, podložky nebude slabnúť a vždy zostať v pôvodnej farbe.
Pošlite nám e-mail pred odchodom žiadne negatívne pripomienky alebo otvoriť akýkoľvek spor. Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém.
Doprava -
1. Tovar vám bude dodaný do 2-3 pracovných dní po tom, čo sme dostali jasné platby.
2. Prosím, uistite sa, že vaša dodacia adresa, pred nákupom, položka bude odoslanie objednávky adresu.
3. Všetky položky budú starostlivo skontrolujte pred odoslaním von.
4. Naše ceny nezahŕňajú všetky vlastné clo alebo dane.
5. Položka loď v pracovné dni len a nemôžeme ponúknuť sobotu, nedeľu alebo sviatok dodanie.
6 Dodávka Clock -. Upozorňujeme, že dodacie lehoty sa môžu líšiť.

K vlastnostiam

Package:
Áno
Číslo Modelu:
Veľkosť 900x400x3mm
Štýl:
radiačná ochrana
Názov Značky:
olwonow
Veľkosť:
XL
Produkty Stav:
Skladom
Materiál:
Gumené

Productos en la categoria