NÁS anglický Layout Silikónové Bezdrôtová Klávesnica Kryt pre Nový Apple Magic Klávesnice Vydania v roku 2015 MLA22LL/Klávesnice Pokožky Nálepky
Nováčik

NÁS anglický Layout Silikónové Bezdrôtová Klávesnica Kryt pre Nový Apple Magic Klávesnice Vydania v roku 2015 MLA22LL/Klávesnice Pokožky Nálepky

€ 4.89

Produkt je k dispozícii

Nové US rozloženie Bezdrôtová Klávesnica Samolepky,Silikón Klávesnice Pokožky Kryt pre Nový Apple Magic Klávesnice Vydania v roku 2015 (MLA22 LL/A)
QWERTY klávesnice majú 2 rozloženia, UK Zadať rozloženie a NÁS Zadať rozloženie, prosím, vybral správny model.Ak ste vybrali nesprávny model, sme zvyknutý byť zodpovedné za to.
(Tento zoznam je pre NÁS Zadať rozloženie len) Toto je anglický NÁS Štandardný Kryt Klávesnice,Nie je vhodný pre EU/UK normy vhodné na : Nové Magické Klávesové 2 MLA22 B/release v roku 2015 Funkcie : 1 Premium Mäkké Silikónové, odolnejšie. 2 kľúčové slová, ktoré je vytlačené na kryt klávesnice. 3 Unikátny Ergonomický Proti šmyku Dizajn,Pohodlné,Bezpečné,Pohodlné Uchopenie. 4 Flexibilné,Umývateľný, ľahko aplikovať a odstrániť na čistenie alebo dezinfekciu. 5 Zdobiť váš LAPTOP v módne farby,silikónové ochrany teraz. 6 Nepremokavé,už sa nemusíte starať o vodu,mlieko,džús,káva a iné kvapaliny triešti do klávesnice, kým poškodiť váš milovaný NOTEBOOKU. 7 Farby ako show.

K vlastnostiam

certifikácia:
CE
Funkcia:
Vodotesný,Prachotesný
Hrúbka:
28.7 CM*11.9 CM
Názov Značky:
RYGOU
Použiteľné modely:
Macbook
Produkty Stav:
Skladom
Package:
No
Materiál:
Silikónové
Aplikácia Veľkosť:
Pre Nové Magické Klávesové Vydania v roku 2015

Productos en la categoria