1/2 lb Väčšinu Rôzne Rozhádzané Kameň Krištáľovo Liečenie Reiki Čakra polodrahokamami Puzdro Zadarmo Doprava Zadarmo TS0000
Nováčik

1/2 lb Väčšinu Rôzne Rozhádzané Kameň Krištáľovo Liečenie Reiki Čakra polodrahokamami Puzdro Zadarmo Doprava Zadarmo TS0000

€ 8.00
€ 8.95

Produkt je k dispozícii

Funkcia :
Rôzne rozhádzané kamene v zmiešaných veľkosti a tvaru.
Veľkosť je približne 15-21 mm, Predávané 1/2 lb veľkom s jedným zamatové puzdro.
Obrázok je len pre vašu informáciu, budete dostávať podobné položky.
Poznámka : 1.Produkt, ktorý si objednať z nášho obchodu nad 2 KG, v jeden čas sme si rýchlejšie a bezpečnejšie poštovné spôsob, ako pre vás. Takže sa môžete dostať tovar v krátkom čase. 2. Ak vaša objednávka suma je nad $120 , zabezpečíme rýchlejšiu a bezpečnejšiu dopravu spôsob, ako pre vás príliš. Ak máte špeciálne požiadavky, prosím, neváhajte a kontaktujte ma, ja som vždy tu na služby pre vás.
Zásielky :
Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 3 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.
Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.
Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.
Vracia :
Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.
Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

K vlastnostiam

Tému:
Maskot
Materiál:
Crystal
Štýl:
Feng Shui
Regionálne Funkcie:
Európa
Is_customized:
Yes
farba:
zmiešaná farba
Materiál:
Rozhádzané kamene
Druh:
Semi-precious Stone
Hmotnosť:
Approx 1/2lb

Productos en la categoria