WORKPRO 17PC Presnosť Skrutkovač pre Iphone Elektronika Štrbinový Phillips Skrutkovač Torx s Quick-nosnou Funkciou
Nováčik

WORKPRO 17PC Presnosť Skrutkovač pre Iphone Elektronika Štrbinový Phillips Skrutkovač Torx s Quick-nosnou Funkciou

€ 11.00
€ 13.99

Produkt je k dispozícii


1pc Quick load presnosť skrutkovač 2pc Mini vypáčte bar 1pc Mini otvorenie vybrať 1pc SIM karty vysúvanie 1pc prísavky 1pc Štrbinový skrutkovač bit : 1,2 mm 2pc Krížový skrutkovač bit: PH000, PH00 2pc Pentalobe : 0.8, 1.2 5pc Torx : skrutkovač bit T4, T5, T6, T8, T10 Všetky nástroje prísť v zipsovateľné púzdro
Zásielky : Pri zadaní objednávky, jednotlivé položky, bude zaslaná najneskôr do 3 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená. Dodacia lehota na všetky medzinárodné zásielky nemôže byť garantované u nás, v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť efektivitu vašej recepcie. Vezmite prosím na vedomie, že všetky ďalšie colné poplatky, sprostredkovanie, poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine bude na vaše náklady. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky. Záruka a Údržba : ponúkame na 15 dní zadarmo náhradné. Kupujúci môže požiadať o náhradný do 7 dní od vášho prevzatia tovaru. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Spätná väzba : Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je veľký podporu, aby nás. Ak ste spokojní s našimi tovary a služby, neváhajte a nechajte vašu pozitívnu spätnú väzbu a 5 hviezd.
Dôležité Upozornenie :
Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.

K vlastnostiam

Skrutka Hlavy Typu:
Torx,Štrbinový,Phillips
Package:
10-19Pcs
Číslo Modelu:
W000829AE
Funkcie:
Mini,Multifunkčné,Rozoberateľných
S Rukoväťou, Alebo Nie:
Áno
Názov Značky:
WORKPRO
Magnetické:
Áno
Druh:
presnosť skrutkovač
is_customized:
No
Materiál:
Chróm-vanádiová Oceľ

Productos en la categoria