Zlato čipkou trim, zlato alencon čipky, zlato kábel čipkou trim, šampanské čipkou trim, 1 yard
Nováčik

Zlato čipkou trim, zlato alencon čipky, zlato kábel čipkou trim, šampanské čipkou trim, 1 yard

€ 3.71

Produkt je k dispozícii

Dear Sir/Madam, Ako čas letí!Náš Jarný Festival sa blíži, Prosím, láskavo na vedomie, že náš sviatok Čínskeho Nového Roka je naplánované nasledovne : f rom Feb 5st,2018, aby Feb 22st,2018.to povedať,sme sa späť do úradu o Feb 22 konca roku 2018(piatok). Nie je možné odoslať výrobkov počas obdobia, ak máte nejaké veci,prosím, neváhajte contace s nami, ak máte niečo, čo súrne dostať odpoveď počas dovolenky,prosím, contace s náš obchodný manažér ali express správu,ona vám dá odpoveď do 24 hodín, Prosím ťa, odpusť mi za spôsobené nepríjemnosti. ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK Ďakujeme veľmi pekne!
O PRODUKTOCH
KVALITNÉ MÔŽETE NÁJSŤ NA SVETOVOM TRHU! Abosolutely nádhernej čipky textílie s najviac ohromujúci dizajn.
Môžete použiť tieto úžasné kúsky na svadobné šaty, bridemaids šaty, kvetina dievča šaty, svadobný stôl bežcov, svadobné dekoroch, svadobné spojka, svadobný závoj, headpiece...Nechajte svoje inšpiruje práce!
FARBA
ZLATO
VEĽKOSŤ
16 cm šírka, cena je za jeden yard(jeden yard=0.91 meter). môžeme ho poslať na dva alebo viac kusov ak ste si objednali viaceré dvory, ak potrebujete celý súvislý kus prosím, nechajte nám odkaz . VŠETKY ŠNÚRKY A TRIM SÚ REZANÉ DO RUKY, JE POTREBNÉ POCHOPIŤ, AKONÁHLE JE TO SKRATOVAŤ V DĹŽKE.
VEĽKOOBCHOD, ABY PRIJATEĽNÉ
Prosím, kontaktujte ma pre veľkoobchodné ceny .
SOM MPORTANT POZNÁMKA
Tieto položky znížiť o ruky, niekedy možno 1-3 cm shoring , prosím pochopiť.
ASI PO PREDAJ A OHLASY
Sme spravovať tento obchod s poctivej a tvrdej workding, dúfame, že všetko dobre dopadne so všetkými transacations, tovar, poštovné, po predaji. Ale vieme, že veci sa dejú, prosím pochopiť, ak prepravné oneskorenia, a všetci zamestnanci ocenia, ak môžete, dajte nám šancu, aby sa to správne, verím, že sa vám bude nevel sa sklamal. PROSÍM NEOTVÁRAJTE PRÍPADE, ALEBO SPOR SKÔR NEŽ BUDETE KONTAKTOVAŤ MA NA SLOVE VECI! PROSÍM, NEDÁVAJ NÁS NÍZKU RÝCHLOSŤ, ALEBO HVIEZDY PREČÍTAŤ PRED SNAŽÍME RIEŠIŤ PROBLÉMY.

K vlastnostiam

Typ Produktu:
Čipky
Šírka:
16cm/6.3 inches
Dekorácie:
Čipky
Technics:
Vyšívané
Funkcia:
Eco-Priateľský
Materiál:
Polyester / Nylon
Číslo Modelu:
čipky výbava
Textílie Typ:
mix

Productos en la categoria