Flamenco Sukne latinskej Salsa Flamenco Ballroom Dance Šaty, Sukne Tanec Skrit pre Ženy/ Španielsko Tanec Sukne
Nováčik

Flamenco Sukne latinskej Salsa Flamenco Ballroom Dance Šaty, Sukne Tanec Skrit pre Ženy/ Španielsko Tanec Sukne

€ 18.00
€ 25.99

Produkt je k dispozícii


Platby :
Môžete použiť Boleto, Master Card, Western Union, VISA, QIWI, Bankový Prevod a iné platobné metódy dokončiť platbu, je to veľmi pohodlné.
Shippment :
Pozornosť Sa, Prosím! sme medzinárodná predávajúci od Čína (pevninská časť). PROSÍM, BUĎTE TRPEZLIVÍ! Zvyčajne sme ponuku štandard international letecky.To môže robiť o 10 do 25 pracovných dní pre dodanie. Ak máte akékoľvek otázky, alebo akékoľvek špeciálne požiadavky, postupujte, prosím, kontaktujte nás. odpovieme do 24 hodín vzhľadom na časový rozdiel medzi nami.
POZNÁMKA : Kupujúci bude zodpovedný za daní ,ciel a iných poplatkov počas prepravy ! Všetky položky by mali byť odoslané na aliexpress overené adresu.
Vrátenie a Vrátenie :
Garantujeme vašu nulové riziko nákupné skúsenosti tu. Chceli by sme ponúknuť plnú náhradu na vás,ak ste práve nie je spokojný s našim výrobkom . Žiadosť o vrátenie je možné do 7 dní po položku prijaté. Ak táto položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a MY VÁM NIE je PROBLÉM VÁM VRÁTENIE peňazí ALEBO VÝMENU . Nie sú ŽIADNE VÝNIMKY! Prepravné náklady, je medveď kupujúcim.
Spätná väzba :
1. Sme závislí na spokojnosť zákazníka uspieť. Preto svoju pozitívnu spätnú väzbu z 5 HVIEZDIČIEK je veľmi dôležité pre nás. Ak ste stratifikované s našimi položky, venujte Prosím chvíľu nechajte nám pozitívnu spätnú väzbu.
2. Prosím, nenechávajte žiadne negatívne pripomienky predtým, ako sa obrátite s nami. My všetci sa môžeme a pracovať s vami vyriešiť akýkoľvek problém. Odoslať záporná spätná väzba nie je neskoro, ak problém nie je vyriešený.

K vlastnostiam

Tanec Typ:
Tanečná sála
Názov Značky:
yihuang
Pohlavie:
Ženy
Materiál:
Polyester
Číslo Modelu:
2562

Productos en la categoria