StrongBeauty Super Krátke Kučeravé Blond Plný Syntetické Parochne Plný Parochne
Nováčik

StrongBeauty Super Krátke Kučeravé Blond Plný Syntetické Parochne Plný Parochne

€ 14.00
€ 15.33

Produkt je k dispozícii

Super Kučeravé Z vrcholu Na Dno, Plné, Mäkké Skákacie Kučery. DĹŽKA : 12inch ŠTÝL : Super Kučeravé Od Zhora nadol COLOR : #1,#6,#613,130 A,33 A Vyrobené s Kanekalon Vlákniny. VEĽKOSŤ : Priemer Vyrazili 21,5" - 22.25" Prirodzený Pocit a Pohyb na Vlasy. Capless Konštrukcia Nastaviteľné Popruhy na Chrbát Fotografie môžete vidieť, sú skutočné parochňu, budete dostávať.
Pls poznámka : Ak ste veľkoodberateľov,A Kúpiť Viac ako 10pcs(Vrátane 10pieces), môžeme vám Veľkoobchodné ceny a lode tým, EMS ALEBO YWWEN ALEBO EQUICK alebo iné rýchlu loď,sú veľmi rýchle a veľmi bezpečný spôsob, ako a dostanete položky v 5 alebo 8 pracovný deň po tom, čo sme im poslať, Ak EMS Alebo YWWEN ALEBO EQUICK všetky nemôže dosiahnuť svoju krajinu,pošleme do číny príspevok.Veľkoobchod priamo z továrne,kvalitné s konkurenčné ceny,Hlavné Informácie : môžete kombinovať objednávke,všetky rovnaké ceny položiek v mojom obchode,všetky rovnaké ceny položiek v mojom obchode,všetky is rovnakú cenu si môžete namiešať váš tovar spolu Viac Položiek v jednej objednávke, pre váš výber. Pls povedzte POLOŽKA Č. v comment, keď ste na mieste, objednávka viac ako 10pcs.Vďaka
CORLOR : #1
CORLOR : #613
CORLOR : #6
CORLOR : #130 A
CORLOR : #33 A
teplé tipy : 1.Niektorí zákazníci odrážať sušič na tejto parochne bude spadne . Keď sa zobrazí parochne ,prosím, najprv ju nosiť na modeli ,potom môžete použiť hrebeň na hrebeň to svetlo ,potom to nebude spadne po použití . 2.Pri použití hrebeňom,prosím, hrebeň na vlasy z konca vlasy na začiatok parochne postupne. Dôvody nie hrebeň na vlasy z hornej do konca rushly .otherwiser ,zničí jeho štýly. 3.Pre parochne,už sme to tak blízko, ako je na obrázku.Ak ste cratical so sebou ,potom sa má za to kúpiť .Je to najúčinnejší parochne . Podmienka : Všetky parochne sú úplne nové a nikdy neboli nosené . Materiál : Všetky parochne je Muž - Vyrobené z vysoko kvalitnej Japonskej Monofily, top a Kanekalon Fiberand, ktoré vyrástli syntetické vlákna v ľudských vlasov spôsobom, ktorý robil vlasy ako ľudský vlas.

K vlastnostiam

Roztiahnutá dĺžka:
12inches
Položiek v jednom Balení:
1 Kus Len
Textúra:
Kučeravé
Môže Byť Permed:
Áno
Čipky Parochne Typ:
Žiadne Čipky Parochne
Parochne Dĺžka:
Krátke
spp veľkosť:
Priemerná Veľkosť
Číslo Modelu:
9948
Materiál Triedy:
Kanekalon
hustota:
150%
Názov Značky:
StrongBeauty
kvalita:
Vynikajúca Kvalita Rovno 100% TEPELNE-ODOLNÉ FIBE(vysoká kvalita jeden)
Štýl:
Elastické hlavový most, ktorý vyhovuje väčšine hlavu veľkosti a nie sú kolíky alebo páska by mala
Parochňa:
Opakovane použiteľné,Umývateľný, Bude mať štýl použitím trochu shampo prať v
Druh:
ženy vlasy parochňa
farba:
Čierna
Štýly:
plný parochne

Productos en la categoria