7inch 9 PIPO X8 X9 Mini PC TV Box tablet pc dotykový panel digitalizátorom. sklo výmenu snímača
Nováčik

7inch 9 PIPO X8 X9 Mini PC TV Box tablet pc dotykový panel digitalizátorom. sklo výmenu snímača

€ 4.90

Produkt je k dispozícii

Upozornenie :
Sme továreň profesionálny dotykový displej digitalizátorom.Máme tiež sos pre veľkoobchod.Ponúkame tisícky dotykový displej digitalizátorom.Čím viac budete potrebovať,oveľa lepšiu cenu.
1. Každá obrazovka je testované pred poštovné a 100% pracujúcich;Oprava/Výmena staré, nefunkčné, popraskané,poškodené, chybné dotykový displej.
2. prosím, otvorte svoje tablet ak chcete skontrolovať, dotykový displej, konektor kábel a číselný kód.Pretože tam je nejaký tablety s rôznymi dotykový displej, konektor kábel pre rovnaké tablet.
3. Prosím, láskavo nechajte nám vašu presnú meno a priezvisko (najmä kupujúceho z RU ) & Telefónne číslo. keď máte náplň vaše informácie ako kupujúci, a to tak, že kuriérom môže doručenia váš tovar včas a ľahko.
4. Budeme označiť položky ako "Vzorka" alebo "Darček" s nižšou produkt hodnoty tak, že vám pomôže minimalizovať alebo vyhnúť GST alebo VT alebo iné Dovozné Dane.
5 .Práve sme nemôže zaručiť, ten, ktorý ste dostali, ktoré budú kompatibilné s tabletom, ak váš dotykový displej nie je s rovnakým konektor kábel ako obrázok na webe!Takže Prosím, NENECHAJTE kúpiť, ak ste neakceptovali A+ trieda kompatibilné dotykový displej digitalizátorom. s rôznymi flex kábel čísla ako náš názov / popis /foto štátov je z ponuky na trhu, ďakujem!
6.Keď dostal balík ,prosím, aby sa video, ktoré pri otvorení obalu. (Ak existuje akékoľvek poškodenie na ceste, môžete poslať toto video ako dôkaz sporu.)
7.Pre multi-položky objednávky, prosím, pošlite platbu, kým ste vyhrali všetky položky, ktoré chcete spojiť.
Vyššie & tieto ustanovenia nadobudnú účinnosť po po zadaní objednávky!(Veľmi dôležité pre vás,prečítajte si ju pred ponúkanie cien.)
Platby :
Akceptujeme Viazaný ,Kreditná Karta , Paypal , a tak na
Doprava :
Tovar zasielame do celého sveta
S cieľom zabezpečiť, aby zákazníci môžu sa zvyčajne inštalujú použitie našich výrobkov
Pred odoslaním, budeme zisťovať tento produkt
Väčšina položiek sa budú dodávať do 2-4business dní na platby prijaté.

K vlastnostiam

farba:
X8 dotyk, x9 dotyk
Názov Značky:
QVK
Kompatibilné Značky:
Univerzálny
Číslo Modelu:
pipo x8
Typ Obrazovky:
Kapacitný Displej
Veľkosť Obrazovky:
7~10 Palec
Typ Produktu:
Tablet Dotykový Panel

Productos en la categoria