Nové Námestie Tanečné Topánky Na Jar Jeseň Dámy Moderné Salsa Ťuknite Na Položku Latinské Tanečné Topánky Pre Ženy Jazz Kožené Matné Aerobik Topánky
Nováčik

Nové Námestie Tanečné Topánky Na Jar Jeseň Dámy Moderné Salsa Ťuknite Na Položku Latinské Tanečné Topánky Pre Ženy Jazz Kožené Matné Aerobik Topánky

€ 8.00
€ 16.09

Produkt je k dispozícii


Pozor Prosím! ! !
Všetky naše veľkosť sa v závislosti na nohách, dĺžka ,takže Prosím, starostlivo skontrolujte veľkosť grafu alebo kontaktu s nami pred uskutočnením objednávky.môžeme vymeniť topánky, ak si vyberiete nesprávnu veľkosť(po prijatí topánky),ale je mi ľúto, že by ste mali mať shippment poplatok.Vďaka za vašu chápe.
( PROSÍM : opatrenie vaše nohy v dĺžke CCA CM pred kliknite na požadovanú veľkosť )
Existujú dva druhy obuvi podrážkou, ako je znázornené na obrázku, sme sa posielajú náhodne.
Vďaka za vašu chápe.
Doprava
Budeme loď s spôsob dopravy, ktoré ste vybrali,sa zvyčajne USA,veľká BRITÁNIA,Kanada,Austrália,a väčšine Európskych krajín sú rýchle,južná amerika,Stredný Východ,Afrika sú zvyčajne trochu pomalé,pre tie krajiny, väčšinou nás môžete kontaktovať na riešenie, po približne 45-60days.
Spätnú väzbu A Po predaji,
budeme vďační, ak môžete vziať pár mintues opustiť nás päť hviezdičiek pozitívnu spätnú väzbu, nakoľko ste spokojný s našim výrobkom a našej práce.a ak budete potrebovať pomoc,Prosím kontaktujte nás slobodne.Pred odchodom negatívna spätná väzba. Prosím, dajte nám šancu pomôcť vám vyriešiť problém stretnete,musíme vám pomôže vyriešiť.
FAQ
Q1 : Ako si vybrať správnu veľkosť? A1 : Existuje mnoho druhov sizecgarts na svete,Prosím, opatrenie vaše nohy dĺžky a chooes právo raz podľa naše veľkosť grafu. Otázka 2 : Prečo yther je bez sledovania informácií po zásielky? A2 : Zvyčajne budete musieť čaká niekoľko dní po odoslaní,lebo sme zvyčajne je potrebné na loď do Pekingu prvý,ďakujeme za pochopenie. Q3 : Ak som použil rovnaké ID rovnakú adresu, aby mnohé položky v jednej objednávke alebo niekoľko príkazov,ako budú odoslané? A3 : Zvyčajne ak objednávku čas,IČO,adresa sú rovnaké ,budeme loď ich tigether v jednej parcely,obráťte sa na nás, ak potrebujete byť dodávané oddelene. Q4 : môžem zrušiť objednávku alebo zmena objednávky po odoslaní? A4 : Keďže pozemok je už na ceste,sme nemôže zmeniť žiadne informácie, alebo dokonca zastaviť to,vďaka za pochopenie.

K vlastnostiam

Veľkosť Obuvi:
4.5, 5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9
Oddelenie Meno:
Dospelý
Atletický Typ Obuvi:
tanečné topánky
Pohlavie:
Ženy
Číslo Modelu:
G17
Uzavretie Typ:
Slip-On
Názov Značky:
KULLA
Tanečné Topánky Typ:
Tanečná Sála/Latinskej Topánky
Dátum Vydania:
Winter2016
Stielka Materiál:
PVC
Výška Podpätku:
Nízke (3/4 1 1/2)
Vrchný Materiál:
Sequined Handričkou
Obkladový Materiál:
Syntetické
Päty Typ:
Námestie päty
Šírka Obuvi:
Stredná(B,M)
Dekorácie:
Pracka
Úroveň Praxe:
Začiatočník
Fit:
Hodí pravda, veľkosť, vziať svoju normálnu veľkosť
Materiál Podrážka:
Krava Svalov

Productos en la categoria