Univerzálne 5 ks Dual Cam Svorka brzdový kľúč Načasovanie Ozubeného Výstroj Zamykanie Tool Kit
Nováčik

Univerzálne 5 ks Dual Cam Svorka brzdový kľúč Načasovanie Ozubeného Výstroj Zamykanie Tool Kit

€ 11.00
€ 11.76

Produkt je k dispozícii

Popis Produktu
Univerzálne 5 ks Dual Cam Svorka brzdový kľúč Načasovanie Ozubeného Výstroj Zamykanie Tool Kit Tento univerzálny kit zahŕňa najviac jeden réžiu, kameru motory twin cam. Motory a quad cam engines Lock vačkové hriadele držať ventil načasovanie počas pás výmenu. Znižuje čas opravy Zabraňuje možné motora poškodenie v dôsledku nesprávneho načasovania . Kompaktný dizajn umožňuje jednoduché operácie v malom motore zátoky . Master set obsahuje dual Cam Clamp a 4 Cam Clamp dvojhra pre dual alebo quad réžiu, kameru motory. Jeden Cam Clamps zámok prevodovky individuálne, jeden za výstroj Pozitívne zámok zub dizajn bezpečne zapojené všetky cam prevodovky veľkostí. Kompaktná veľkosť umožňuje prevádzku v uzavretých motora oddelení. Hodí časovanie prevodovky, priemery od 4" (101 mm) 6" (152 mm) a radenie a rozstupy od 1/16" (1,6 mm) 3" (76 mm).
Upozornenie : !!!
Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti list vám Ďakujeme za vašu podporu a dôveru našej spoločnosti. Vážime si spoluprácu a priateľstvo medzi nami, tiež očakávať, že by sme mohli užšie spolupracovať, aby sme mohli pracovať v súčinnosti a vykročte s vzájomné výhodné zobraziť. Vaše pripomienky a návrhy na naše služby a produkty sú vždy veľmi pozornosť, sme zdokonaľovať a poskytne vám omnoho lepšie služby a cenu, ako aj vynikajúcu kvalitu a kratšie dodacie lehoty. Ešte raz vám ďakujeme za poskytnutie možnosti pracovať s vašou spoločnosťou a radi by sme vám poskytli čo najlepšie služby, ako môžeme v budúcnosti. S priateľským pozdravom,
I f si objednáte viac ako 10 kusov, Pls, neváhajte nás kontaktovať;
Dúfam, že sme mohli byť čo najlepšie služby pre vás!
Poštovné Máme loď naše nástroje na celom svete. Všeobecne platí, že tovar bude expedovaný do 3 pracovných dní po zúčtované platby prijímajú. Prosím skontrolujte vašu adresu,nie sme zodpovední za akékoľvek dodávky v dôsledku nesprávnej alebo nedoručila adresu.

K vlastnostiam

Položka Druh:
Motor Starostlivosť
Položka Dĺžka:
15cm
Názov Značky:
YOTOBE
Položka Výška:
5inch
Položka Hmotnosť:
0.5kg
Položka Šírka:
10inch
Špeciálne Funkcie:
5 ks Dual Cam Svorka brzdový kľúč Načasovanie Ozubeného
Položka Priemer:
0inch
Názov Modelu:
UT17091902
Druh Materiálu:
Nylon

Productos en la categoria