Výhodné a užitočné dvojité proboscis kropiace zadažďovač, zavlažovacie zariadenie, sprchovací tryska záhradné zavlažovanie nástroje.
Nováčik

Výhodné a užitočné dvojité proboscis kropiace zadažďovač, zavlažovacie zariadenie, sprchovací tryska záhradné zavlažovanie nástroje.

€ 3.29

Produkt je k dispozícii


Funkcie :
100% nový a vysoko kvalitné
Jednoduchý domov-štýl sprcha hlavu spp PP materiál dvoch vodná cesta : sprchovací hlavu a DC hlavu s malými otvormi, voda rovnomerne, jednoduché ovládanie, množstvo vody
Veľkosť : 5.3 * 6.5 * 9 cm
Materiál : PP plastu
Clona 2.8 cm
Balenie Obsahuje :
1 X Vytláčacie dýzy (Nie vrátane fľašu s vodou)
1.Akceptujeme Alipay,Západ Únie,Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW. 2.Budeme loď vašej objednávky do 1-2 pracovných dní po platby vymazané. 3.Vo väčšine krát položka dosiahne väčšina krajín, v 8 až 15 pracovných dní. Na niektorých odľahlých oblastiach môže trvať aj viac ako 20 pracovných dní. 4.Ak nechcete prijímať položky po 30 dňoch, prosím, kontaktujte nás, budeme skúmať a riešiť dodanie problém. 1. Cena, ktorú ste zaplatili za položku vylučuje akúkoľvek colné daň. Naša spoločnosť nie je rameno všetky povinnosti v cieľovej krajine. 2. Zvyčajne sme označiť tovar je napríklad prehrávač media player/počítačové príslušenstvo(DAR/VZORKY) na obchodnú faktúru, a preto sa snažíme pomôcť minimalizovať alebo vyhnúť sa akejkoľvek GST alebo V. A. T alebo iné Dovozné dane, ale sme nemôže zaručiť, žiadne dane, poplatky, ako to je, závisí od vašej Krajiny?s Importovať Politiky. 3. Poplatky sa môžu vzťahovať ak je doručenie odmietol a poslal späť do našej Kancelárie.
1. 12 mesiacov Záruka. Kúpiť s dôverou (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí). Príslušenstvo sa dodáva s 3-mesačná záruka. 2. Chybný tovar MUSÍ BYŤ oznámené a vrátil sa do záručnej doby (a v pôvodnom obale, ak je to možné). Musíte povedzte nám, čo vada, a povedzte nám vaše číslo objednávky. NIE SME OPRAVIŤ ALEBO VYMENIŤ POLOŽKY S UPLYNUTOU PLATNOSŤOU ZÁRUKY. 3. Ak položka je chybný, po 3 mesiacoch, stále ho poslať späť k nám, pošleme vám náhradné po obdržaní chybné položky. Ale budete musieť zaplatiť navyše, expedičný poplatok.

K vlastnostiam

Druh:
Postrekovače
Plastové Typ:
PP
Materiál:
Plastové
Číslo Modelu:
miao-623
Názov Značky:
Halojaju
Postrekovač, Typ:
Elektrárne vodné odkvapkávacia zariadenia
farba:
Modrá + Žltá
Hmotnosť:
15 g
Veľkosť:
5.3*6.5*9 cm
Číslo Modelu:
Elektrárne vodné odkvapkávacia zariadenia
je - na mieru:
Áno
Funkcia:
jednoduché používanie, jednoduché ovládanie
Štýl:
Zalievanie sprcha hlavy
Použitie:
Zalievanie Rastlín
Druh:
Záhradníctvo Dodávky
Typy Produktov:
zalievanie záhrady nástroje

Productos en la categoria